tel.: (+420) 573 340 128
tel.: (+420) 775 740 014
sekretariat@batep.cz
Profil společnosti Prodeje/pronájmy Typy jednotek Ceník Realizace Kontakty

Pronájmy bytových a nebytových prostor
Klimatizační technika

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem klimatizací
Toshiba a Climapiú.

Poptávkový formulář

TOSHIBA

Značka Toshiba je zárukou moderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba provádí vlastní technický výzkum zaměřený na vývoj nových technologií. Za posledních 30 let přinesla i do oblasti klimatizačních zařízení nejrůznější inovace a převratné změny. Mnohé jsou dnes již naprostým standardem. Na rozdíl od jiných výrobců však na vývoji nových a kvalitnějších technologií stále pracuje.

Kvalita pro značku Toshiba byla vždy na prvním místě. To jí odlišuje od mnoha jiných výrobců klimatizačních zařízení. Filozofie kvality bez kompromisů je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého kusu zařízení. Odchylky a kompromisy jsou nepřípustné. Naší cestou je záruka špičkové kvality. Podrobný popis všech produktů TOSHIBA (6.7 MB).


Fix-SpeedNástěnná splitová jednotkaDaiseikai IIINástěnná splitová jednotkaSuper daiseikaiNástěnná splitová jednotkaSUZUMI PLUS inverter jednotkyInvertorová nástěnná splitová jednotka

SUZUMI PLUS inverter jednotky

Charakteristika

Invertorová řada SKV se vyznačuje velmi tichými vnitřními jednotkami, jejichž provoz je takřka neslyšný.

  • Tiché, výkonné, elegantní
  • Vícestupňová účinná filtrace
  • Vysoký výkon, přesná regulace
  • Velmi tichý provoz

Využití všech výhod invertorové technologie, přesného řízení provozu mikroprocesorem, stejně jako propracovaná koncepce pasivního filtračního systému - to vše jsou základní předpoklady pro maximální uživatelský komfort.

Hlavní přednosti

  • Hybridní invertorová technologie s režimy PAM a PWM přináší plně digitální řízení výkonu, vysokou spolehlivost a tepelnou pohodu.
  • Energetická třída "A" Modely o výkonu 2,5 a 3,5 kW splňují podmínky energetické třídy MA" v chladícím i topném režimu.
  • Filtrace a úprava vzduchu: Nová koncepce úpravy vzduchu plně využívá vlastností přírodních produktů. Nové filtry - sterilizační a Oxi-Deo - obsahují extrakty z rostlin bambusu nebo stromu ginko a taktéž obsahují bioenzymy- látky, které eliminují nebo ničí různé škodlivé látky obsažené ve vzduchu. (viz. strana 8).
  • Samočisticí funkce zařízení: Po vypnutí zůstává ventilátor cca 20 min v provozu. Vysuší zbytkovou vlhkost v zařízení a brání tím množení plísní, bakterií a virů.
  • Uložení obvyklého nastavení v paměti ovladače a aktivace těchto dat stiskem jediného tlačítka.
  • Nový plochý odnímatelný panel bez rozčlenění mřížkou usnadňuje servis a údžbu zařízení.
Více k jednotce SUZUMI PLUS inverter jednotky (268 kB)