tel.: (+420) 573 340 128
tel.: (+420) 775 740 014
sekretariat@batep.cz
Profil společnosti Prodeje/pronájmy Typy jednotek Ceník Realizace Kontakty

Pronájmy bytových a nebytových prostor
Klimatizační technika

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem klimatizací
Toshiba a Climapiú.

Poptávkový formulář

TOSHIBA

Značka Toshiba je zárukou moderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba provádí vlastní technický výzkum zaměřený na vývoj nových technologií. Za posledních 30 let přinesla i do oblasti klimatizačních zařízení nejrůznější inovace a převratné změny. Mnohé jsou dnes již naprostým standardem. Na rozdíl od jiných výrobců však na vývoji nových a kvalitnějších technologií stále pracuje.

Kvalita pro značku Toshiba byla vždy na prvním místě. To jí odlišuje od mnoha jiných výrobců klimatizačních zařízení. Filozofie kvality bez kompromisů je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého kusu zařízení. Odchylky a kompromisy jsou nepřípustné. Naší cestou je záruka špičkové kvality. Podrobný popis všech produktů TOSHIBA (6.7 MB).


Fix-SpeedNástěnná splitová jednotkaDaiseikai IIINástěnná splitová jednotkaSuper daiseikaiNástěnná splitová jednotkaSUZUMI PLUS inverter jednotkyInvertorová nástěnná splitová jednotka

Fix-Speed

Charakteristika

Klasická osvědčená koncepce jednotek FixSpeed, tj. s pevným počtem otáček kompresoru. Aplikaci unikátního Toshiba rotačního dvouvačkového kompresoru s dlouhou životností a odolností proti opotřebení a poškození.

Nástěnné vnitřní jednotky

Jednotky nástěnného typu pro snadnou instalaci určené do jakéhokoli interiéru, přinášející osvědčenou a spolehlivou technologii Toshiba za velmi příznivé ceny. 3stupňová filtrace založená na využití působení bioenzymatických a deodoračních látek jako jsou výtažky z bambusu SASA nebo filtry obohacené vitamínem C nebo tříslovinou katechin.

Flexi vnitřní jednotky

Flexi jednotky konstrukčně provedené tak, aby je bylo možno instalovat jak v podstropním, tak v podparapetním provedení - odtud označení Flexi, tj. univerzální. Elegantním provedením splňují ty nejpřísnější požadavky na vzhled klimatizačních zařízení.

Více k jednotce Fix-Speed (258 kB)