tel.: (+420) 573 340 128
tel.: (+420) 775 740 014
sekretariat@batep.cz
Profil společnosti Prodeje/pronájmy Typy jednotek Ceník Realizace Kontakty

Pronájmy bytových a nebytových prostor
Klimatizační technika

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem klimatizací
Toshiba a Climapiú.

Poptávkový formulář

TOSHIBA

Značka Toshiba je zárukou moderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba provádí vlastní technický výzkum zaměřený na vývoj nových technologií. Za posledních 30 let přinesla i do oblasti klimatizačních zařízení nejrůznější inovace a převratné změny. Mnohé jsou dnes již naprostým standardem. Na rozdíl od jiných výrobců však na vývoji nových a kvalitnějších technologií stále pracuje.

Kvalita pro značku Toshiba byla vždy na prvním místě. To jí odlišuje od mnoha jiných výrobců klimatizačních zařízení. Filozofie kvality bez kompromisů je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého kusu zařízení. Odchylky a kompromisy jsou nepřípustné. Naší cestou je záruka špičkové kvality. Podrobný popis všech produktů TOSHIBA (6.7 MB).


Fix-SpeedNástěnná splitová jednotkaDaiseikai IIINástěnná splitová jednotkaSuper daiseikaiNástěnná splitová jednotkaSUZUMI PLUS inverter jednotkyInvertorová nástěnná splitová jednotka

Super daiseikai

Charakteristika

Třetí generace zařízení Daiseikai přináší neuvěřitelně nízkou spotřebu a vysoký koeficient využití energie. Obsahuje velmi účinný filtrační systém. Unikátní koncepce umožňuje použít vnitřní jednotky jako Split nebo jako Multi-Split. Díky těmto vlastnostem se jednotky řadí k naprosté světové špičce.

 • Nízká spotřeba a čistý vzduch
 • Nadčasový elegantní design
 • Vysoce účinný vícestupňový filtrační systém
 • Fantastická energetická účinnost
 • Samočisticí funkce zařízení

Japonští konsruktéři kladli vysoké nároky nejen na technickou vyspělost, ale i na tvarové provedení. Výsledkem je dokonalý moderní a nadčasový design.

Hlavní přednosti

 • Nejnižší spotřeba elektrické energie: hodnota COP od 5,1 (typ RAS B1OSKVP/SAVP v režimu chlazení)
 • Optimální distribuce vzduchu s možností až 12ti poloh lamely na výdechu. Servem ovládaná lamela nabízí funkce automatické volby optimální polohy nebo možnost trvalého pohybu, tzv. kývání.
 • Jednoduchá montáž: připojovací místa rozvodů jsou kryta samotnou jednotkou, připojovací místo elektro je pod krycím panelem.
 • Čištění a deodorizace: velmi účinný třístupňový filtrační systém, který svou až 99% účinností přispívá k zlepšení kvality ovzduší okolo Vás.
 • Základní filtry: filtry zachycující hrubé prachové částice a nečistoty jsou obohaceny výtažkem třísloviny Katechin s účinkem proti plísním a schopnostmi neutralizovat viry.
 • Ag+Plasmový Filter: účinný elektrostatický filtr, který zachycuje i ty nejmenší částice organického i neorganického původu jako nejrůznější alergeny a bakterie.
 • Samočisticí funkce zařízení: Po vypnutí zařízení zůstává ještě v provozu ventilátor a plasmový filtr. Ventilátor odstraňuje zbytkovou vlhkost zařízení a plasmový filtr vytváří ozón, který má desinfekční účinek a působí proti vzniku plísní v zařízení.
Více k jednotce Super daiseikai (189 kB)