tel.: (+420) 573 340 128
tel.: (+420) 775 740 014
sekretariat@batep.cz
Profil společnosti Prodeje/pronájmy Typy jednotek Ceník Realizace Kontakty

Pronájmy bytových a nebytových prostor
Klimatizační technika

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem klimatizací
Toshiba a Climapiú.

Poptávkový formulář

TOSHIBA

Značka Toshiba je zárukou moderní technologie a výrobků té nejvyšší kvality. Toshiba provádí vlastní technický výzkum zaměřený na vývoj nových technologií. Za posledních 30 let přinesla i do oblasti klimatizačních zařízení nejrůznější inovace a převratné změny. Mnohé jsou dnes již naprostým standardem. Na rozdíl od jiných výrobců však na vývoji nových a kvalitnějších technologií stále pracuje.

Kvalita pro značku Toshiba byla vždy na prvním místě. To jí odlišuje od mnoha jiných výrobců klimatizačních zařízení. Filozofie kvality bez kompromisů je uplatňována nejen při vývoji, ale i při výrobě každého jednotlivého kusu zařízení. Odchylky a kompromisy jsou nepřípustné. Naší cestou je záruka špičkové kvality. Podrobný popis všech produktů TOSHIBA (6.7 MB).


Fix-SpeedNástěnná splitová jednotkaDaiseikai IIINástěnná splitová jednotkaSuper daiseikaiNástěnná splitová jednotkaSUZUMI PLUS inverter jednotkyInvertorová nástěnná splitová jednotka

Daiseikai III

Charakteristika

Mladší bratr jednotek Super Daiseikai. Zachovává si výborné energetické parametry, obsahuje obdobný 3-stupňový aktivní filtrační systém. Vyznačuje se moderně a technicky laděným designem s výraznými plochami kovového vzhledu - jak na samotné vnitřní jednotce, tak dálkovém ovladači.

 • Moderní technologie a design
 • Velmi účinný vícestupňový filtrační systém
 • Excelentní energetická účinnost
 • Samočisticí funkce zařízení


Zařízení je určeno pouze pro instalaci v klasickém provedení tj. Split, kombinace jedné vnitřní a jedné venkovní jednotky. (Nelze použít jako Multi-Split).

Hlavní přednosti

 • Úsporná invertorová technologie s regulací typu PAM a PWM.
 • Vysoké hodnoty koeficientu využití elektrické energie při chlazení i při topení.
 • Plazmový filtr: aktivní elektrostatický filtr pro zachycení i těch nejmenších částic a nečistot.
 • Přídavný filtr Super Oxi-Deo: zeolitová filtrační vrstva odstraňuje zápachy a částečně neutralizuje chemikálie v ovzduší. Obohacení o vitamín C a napuštění extraktem z kávových zrn usnadňuje přeměnu kyslíku na 02. (viz. strana 8).
 • Ionizátor vzduchu: pomáhá odbourávat stres a psychické napětí. Přináší Vám pocit svěžího horského vzduchu. (viz. strana 9).
 • Samočisticí funkce zařízení: po vypnutí zařízení zůstane ventilátor v provozu. Vysuší zbytkovou vlhkost a tím brání množení plísní, bakterií a virů.
 • Extrémně nízká hlučnost vnitřních i venkovních jednotek.
Více k jednotce Daiseikai III (321 kB)